Ahşap Çatı ve Kalıp Uzmanı

Sundurma – Pergola

Sundurma – Pergola

Sundurma – Pergola

Ahşap pergola lar keyifli zaman geçirebileceğiniz cafe, restoran, konutlar gibi alanların dış kısmına uygulanan yeni bir yaşam alanı oluşturan çatı sistemlerinden bir tanesidir.

Evlerinize şık bir yaşam ortamı için ideal çözümler sunan firmamız ahşap sundurma seçenekleriyle dış mekanlarınıza ve yapılarınıza uygun sundurma modelleriyle hitap etmenize olanak sağlamaktadır. Müstakil eviniz için tasarlanmasını istediğiniz sundurma firmamız farkı ile fabrikamızda özel lamine sistemi ile imal edilmektedir. İhtiyacınıza uygun olarak vereceğiniz siparişlerinizde adresinizde ücretsiz keşif ve projelendirme hizmetiyle başlayan siparişinize kısa zamanda sahip olabileceksiniz.

Pergola sistemleri, isim olarak çok bilinmemesine karşılık, görüldüğü anda pergolanın ne olduğu konusunda insanların kafasındaki şema tamamlanmaktadır. O halde şimdi sizlere öncelikle pergolanın ne olduğunu, tam olarak nasıl malzemeler ile yapıldığını, ne tür bir şekle sahip olduğunu ve insanlarda nasıl bir rahatlatma etkisi uyandırdığını açıklayalım.

Pergola, kamelyaya benzeyen ancak kamelyadan ayrıcı bazı özellikleri bulunan bir uygulamadır. Ahşap pergolanın üstü aksi tercih edilmedikçe açıktır ve iskeletin üzerine herhangi bir yapı malzemesi uygulanmaz.

Pergola uygulamaları, farklı malzemeler kullanılarak üretilebilir. Demir ve metal gibi malzemeler kullanılarak üretilebildiği gibi, daha çok ahşap malzemeler kullanılarak üretilen modeller tercih edilmektedir. Ahşap pergola dediğimiz ürün, ithal ahşap malzemeleri kullanılarak üretilmektedir.

Firmamız Can Kardeşler, Ahşap çatı yapımı ile ilgili işlerinizde sizlere sorunsuz hizmet sunmaktadır. Çatı Bizim İşimiz.

Hemen Ara: 0533 374 80 22
× Bize Yazın