Ahşap Çatı ve Kalıp Uzmanı

Çatı Aktarma

Çatı Aktarma

Çatı Aktarma

Çatı aktarma işlemleri tercih konusunda müşterilerimiz tarafından tercih konusunda çok önemle takip ettiği bir uygulamadır. Çatı aktarma fiyatları, uygun ve maliyeti düşük bir çatı yapımı, olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Çatı aktarma, için uygulama yapılacak alanlar şu şekildedir. Kiremit altı membran uygulaması, gizli dere iç kısmına alüminyum folyolu uygulaması, baca kenarı, eğimli vadi dere izolasyonu, kiremit çatı aktarma uygulamaları diye devam etmektedir.

Genel olarak baktığınızda çatı aktarma fiyatları, kullanılacak olan çatı malzemelerine göre değişmektedir. Bizler çatı firması olarak müşterilerimize uygun ve kaliteli malzemeler kullanmak ve çatı maliyeti, konusunda aşağıya çekmekteyiz. Gereken uygulamalar m2 birim fiyatı olarak hesaplanır ve çatı aktarma fiyatları ortaya bu şekilde çıkabilmektedir. Kiremit altına uygulanması gereken izolasyon, jütlü çuvallı muşamba, hava alabilen kiremit altı örtüsü, gibi birçok su yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır.

Çatı aktarma, çatı tadilat, çatı onarım olarak da bilinen çalışmalar bütünü mevcut çatılarınızın eskimiş olduğu işlevini göremeyip su aldığı durumlarda veya yıpranmış görüntüsü bulunduğunda binanızı dış etkenlerden koruyan Çatının verim düşümü yaşandığında çatı tekrar eski günlerine kavuşturup binayı yağmurdan, kardan dış ortamın getirdiği her türlü zararlı etkilerden korumak için yapılan çalışmaya çatı aktarım ve onarım çalışması denir. Çatı aktarım ve onarım çalışması içerisin de şu çalışmalar yapılır. Mevcut çatının kaplaması bu kiremit olabilir, kumlu membran, Ondulin veya herhangi bir çatı kaplaması olabilir bu kaplama gözden geçirilip onarım ve yenileme sınıfına girenler tespit edilir. Çatı taşıyıcı sistemi karkası kontrol edilir. Su ve ısı yalıtım katmanları ve çatı dereleri yenileme ve onarım çalışması kapmasında yenilenir veya bakımı yapılır.

Firmamız Can Kardeşler, Ahşap çatı yapımı ile ilgili işlerinizde sizlere sorunsuz hizmet sunmaktadır. Çatı Bizim İşimiz.

Hemen Ara: 0533 374 80 22
× Bize Yazın